новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Показники роботи у сфері запобігання та протидії корупції

 

У січні 2013 року питання дотримання вимог антикорупційного законодавства періодично порушувались на виробничих нарадах з керівниками структурних підрозділів (04.01.2013, 14.01.2013, 22.01.2013). За дорученням начальника головного управління облдержадміністрації було направлено начальникам райміськуправлінь праці та соціального захисту населення, директорам територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директорам будинків-інтернатів листа від 23.01.2013 №01-03/240 «Про дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в якому надано роз’яснення окремих статей Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». 

23 січня 2013 року головний спеціаліст з кадрової роботи та державної служби пройшла навчання, де одним із питань розглядалось дотримання вимог антикорупційного законодавства державними службовцями органів виконавчої влади та посадовими особами органів самоврядування. 

У звітному періоді проводився аналіз по виконанню Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки в головному управлінні праці та соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації у 2012 році. Результатом проведеної роботи по запобіганню та протидії корупції є відсутність інформації про випадки порушення антикорупційного законодавства державними службовцями головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. 

В лютому 2013 року періоді питання дотримання вимог антикорупційного законодавства розглядались на виробничих нарадах з керівниками структурних підрозділів (11.02.2013, 25.02.2013). Крім того, 28.02.2012р. на підсумковій колегії головного управління облдержадміністрації розглядалось питання «Про стан кадрової роботи та дотримання вимог антикорупційного законодавства в органах та установах соціального захисту населення області в 2012 році». Прийняте відповідне рішення затверджено наказом головного управління від 28.02.2013 № 22.


В березні 2013 року головним управлінням вживались заходи по забезпеченню своєчасного оформлення та стовідсоткового подання відомостей про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї державними службовцями та посадовими особами юридичних осіб публічного права системи соціального захисту населення області за 2012 рік.

З цією метою особлива увага приділялась підвищенню рівня правових знань. Зокрема, 05.03.2013 році проведено апаратне навчання державних службовців з питання щодо порядку заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Крім того, 27 березня 2013 року головний спеціаліст з кадрової роботи та державної служби головного управління облдержадміністрації взяв участь у апаратному навчанні працівників апарату обласної державної адміністрації та кадрових служб структурних підрозділів облдержадміністрації.

На виконання плану-графіка, у звітному періоді пройшли навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій спеціалісти кадрових служб та юрисконсульти райуправлінь праці та соціального захисту населення області, де одним із питань було запропоновано питання дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Питання дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» антикорупційного законодавства періодично порушувались на виробничих нарадах в начальника головного управління з керівниками структурних підрозділів (04.03.2013, 12.03.2013, 29.03.2013).

 
Пошук

Вгору