новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


За призначенням компенсації на оплату комунальних послуг звернулось 198 сімей 23.10.2014

23 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення Теребовлянської райдержадміністрації відбувся брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів». Участь у ньому взяли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, голова Теребовлянської райдержадміністрації Галина Зелінська, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський та начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Надія Палчинська.

 

За призначенням компенсації на оплату комунальних послуг звернулось 198 сімей

 

 

Як зазначив Олег Сиротюк, з 1 жовтня змінили порядок призначення житлових субсидій, зокрема, принцип розрахунку обов'язкового відсотка платежу сім’ї за житлово-комунальні послуги при призначенні субсидій. Відтепер він залежатиме виключно від доходів родини і визначатиметься індивідуально для кожної сім’ї. Наприклад, якщо дохід становить 500 грн. на особу, то така сім’я сплачуватиме за житлово-комунальні послуги 3,2 % свого доходу.

«Також з 1 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», якою затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги. Відтак сім’ї зможуть отримати більший розмір компенсації», - наголосив голова ОДА.

 

 

За призначенням компенсації на оплату комунальних послуг звернулось 198 сімей

 

«Ми вимагаємо від управлінь ефективної роботи і відповідального ставлення до своїх обов’язків, - наголосив Олег Сиротюк. – Адже, як бачимо, потік громадян збільшується. Якщо у вересні зверталися 4 тисячі громадян, то вже незабаром ця цифра збільшиться до 25 тисяч громадян. Сподіваюсь, що спрацюємо добре і наші громадяни зможуть отримувати допомогу у всіх районах області».

 

За словами директора департаменту соціального захисту населення Вадима Боярського, станом на 14 жовтня в області за призначенням компенсації звернулось 198 сімей. Найбільшу кількість звернень за компенсацією зафіксовано у Збаразькому (68), Гусятинському (30) та Бучацькому (26) районах, а також у місті Тернополі (18).

«Із загальної кількості сімей, які звернулися за компенсацією, призначено – 93 сім’ям (62%), відмовлено – 33 (16%), матеріали про призначення компенсації 42 сім’ям перебувають на розгляді. Основні причини відмови у призначенні компенсації – це перевищення середньомісячного сукупного доходу сімей встановленого прожиткового мінімуму для сім’ї. Сума призначеної компенсації в неопалювальний період становить 2,6тис гривень, в опалювальний період – 29,3 тис гривень, - констатував Вадим Боярський».

За призначенням компенсації на оплату комунальних послуг звернулось 198 сімей

 


 


Пошук

Вгору