новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БОРЩІВСЬКОЇ РДА ІНФОРМУЄ 22.10.2014

З метою оперативного обліку та надання допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції управлінням соціального захисту населення Борщівської райдержадміністрації проведено засідання "круглого столу” за участю заступників начальника управління соціального захисту населення Ганущака І.П., Яцентюк М.М., заступника начальника пенсійного фонду України в Борщівському районі Чорноусової Т.П., директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Стягар І.В., заступника директора районного центру зайнятості Тарабан О.Д.

Засідання круглого столу відкрила та проводила заступник начальника управління соціального захисту населення Яцентюк М.М. В процесі засідання обговорено питання щодо взяття на облік осіб, які переміщуються та порядок призначення їм грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Кожен із присутніх проінформував про кількість переміщених осіб, які перебувають в них на обліку та отримують пенсії, допомоги, виплати по безробіттю.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Яцентюк М.М. повідомила, що для отримання Довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції необхідно подати в управління заяву. Для заповнення заяви необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтва про народження дітей.Зазначена довідка видається управлінням у день подання заяви.

Для призначення грошової допомоги переміщені особи подають в управління копію довідки про взяття на облік, заяву, до якої додають копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтв про народження дітей, згоду на обробку персональних даних та письмову згоду від інших членів сім'ї про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї. Грошова допомога призначається з дня звернення за її призначенням та виплачуватиметься по місяць зняття з обліку, але не більше ніж на шість місяців. Допомога є цільовою і призначається для покриття витрат на проживання сім'ї та надається у таких розмірах: для непрацездатних осіб — 884 грн. на одну особу, для працездатних — 442 грн на особу, при цьому загальна сума допомоги на сім'ю не може перевищувати 2400 грн.

Учасники круглого столу зобов'язалися повідомляти осіб, які переселяються та звертаються в їхні установи про можливість реєстрації та отримання допомоги.

 

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БОРЩІВСЬКОЇ РДА ІНФОРМУЄ

 


 


Пошук

Вгору