новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Заходи в Збаразькому районному територіальному центрі соціального обслуговування з нагоди Міжнародного Дня інвалідів 04.12.2015

В приміщенні Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося відкриття творчої виставки робіт людей з обмеженими фізичними можливостями під назвою «Сила людського духу». Завідувач відділення соціально-побутової адаптації Трікон Галина Геннадіївна зауважила: «Не всіх людей доля наділила здоров’ям. Живуть серед нас прекрасні люди, здібні і талановиті, але з обмеженими фізичними можливостями. Вони вміють радіти кожному сонячному дню. Які світлі роботи на цій виставці, від них просто йде тепло! А скільки разів на день ми нарікаємо на долю, на життєві негаразди? Як часто нам себе шкода, коли щось не ладиться. В такі хвилини варто згадати про людей, для яких доля поскупилася на фізичне здоров’я, але вони є сильнішими духом ніж ми».

На виставку завітали працівники терцентру, підопічні відділення соціально – побутової адаптації.

Заходи в Збаразькому територіальному центрі

Дивлячись на ці роботи, розумієш великі можливості людини, спостерігаєш за щоденною величезною працею над собою. Низький уклін кожному за незламну Віру в свої сили.Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги до Міжнародного дня людей з інвалідністю надали жителю с. Бодаки Шандруку Степану Івановичу безкоштовно інвалідний візок.

Заходи в Збаразькому територіальному центріСоціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вручили продуктові набори людям з інвалідністю в с. Чернихівці, благодійно надані від місцевих підприємців.

Заходи в Збаразькому територіальному центріМандзюк Наталія Михайлівна директор Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вручила спільно із Збаразькою районною організацією Червоний хрест памперси підопічним стаціонарного відділення, також підопічним стаціонарного відділення організовано святковий обід.

Заходи в Збаразькому територіальному центріЗбаразький районний комунальний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надав 10 людям з обмеженою руховою активністю грошову допомогу за сприяння місцевої організації «Спілки ветеранів району».

Пошук

Вгору