новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Нарада-семінар із уповноваженими сільських, селищних рад. 16.10.2014

10 жовтня 2014 року управлінням праці та соціального захисту населення Гусятинської районної державної адміністрації, було проведено нараду-семінар із уповноваженими особами сільських, селищних рад, визначених виконкомами цих рад по прийому документів на всі види соціальних допомог та передачі їх управлінню праці та соціального захисту населення . На порядок денний наради-семінару виносились питання призначення компенсації додаткових витрат на оплату додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги (надалі- компенсація), субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, типові порушення та помилки, які допускаються при призначенні та виплаті всіх видів соціальних допомог в т.ч. при призначенні та виплаті щомісячної компенсації по догляду за інвалідами І групи, а також за перестарілими, які досягли 80-річного віку, які виявлені в ході ревізії проведеною Тернопільською об’єднаною державною фінансовою інспекцією в о окремих управліннях соціального захисту населення, порядок обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та надання їм адресної грошової допомоги та інші питання інформаційного характеру, щодо змін в чинному законодавстві, що стосуються забезпечення інвалідів засобами реабілітації.


Нараду-семінар розпочав начальник управління праці та соціального захисту населення О.М.Головатий, який ознайомив присутніх із урядовими документами, які регулюють питання здешевлення для громадян оплати спожитих житлово-комунальних послуг, а саме: постановами Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 « Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», від 6 серпня 2014р № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» які регулюють питання надання компенсацій та житлових субсидій».


Заступник начальника управління Галайко В.О. зупинилась на питаннях призначення та виплати щомісячної компенсації по догляду за інвалідами І групи, а також за перестарілими, які досягли 80-річного віку, порядку обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та надання їм адресної грошової допомоги та звернула увагу представників органів місцевого самоврядування на відповідальність за надання недостовірної інформації.


Начальник відділу допомог та соціальних компенсацій управління Когут Є.М. звернула увагу присутніх на те, що з 1 жовтня 2014 року діють соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами для надання субсидій, а також детальніше на змінах до порядку надання житлових субсидій та на питання призначення компенсації.


На нараді - семінарі перед присутніми виступила начальник відділу персоніфікованого обліку та обслуговування інвалідів Рудько О.Р. із роз’ясненнями щодо змін в порядку забезпечення дітей до 18 років засобами реабілітації.


Учасникам семінару було підготовлено та роздано інформаційні матеріали з питань призначення компенсації та субсидії, постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року №№505,509 для розміщення на інформаційних стендах в сільських, селищних радах, відділеннях поштового зв’язку, та інших місцях скупчення людей.

 
Нарада-семінар із уповноваженими сільських, селищних рад.
Пошук

Вгору