новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відвідувачі Тернопільського терцентру побували на творчому вечорі поетеси Галини Дричик-Музики 09.01.2020
  Нещодавно в бібліотеці-музеї "Літературне Тернопілля" відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали змогу відвідати творчий вечір талановитої поетеси та авторки власних пісень Галини Дричик-Музики.
   На творчій зустрічі авторка представила свою нову збірку «У контурі бруньки…» – чарівлива назва книги, яка спонукає читача до заглиблення в різні помисли. «У ліричних і філософських рядках промовляють душа та серце автора. Торкніться ніжних струн поезії, – йдеться в анотації до книжки, – щоб ваше соло у Всесвіті звучало виразніше…». Вже з перших рядків стає зрозуміло: поетичне соло цієї поетеси не схоже на інші, бо має здатність пробуджувати всередині людини (читача) духовний камертон. І їй це вдається, адже Галина за фахом музикант, тому й не дивно, що її поетична збірка буквально всіяна музичними термінами.
   Учасниками зустрічі були члени тернопільського відділення всеукраїнської благодійної організації "Турбота про літніх в Україні", яка приймає участь у виконанні програми "Ми поруч"
   Адреса терцетру: Лисенка, 8.
   Деталі за тел: 22-02-62 або 067 530 59 40


Пошук

Вгору