новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відвідувачу Тернопільського терцентру зустрілись із письменницею Лесею Любарською 02.10.2019
  В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було організовано творчу зустріч з українською письменницею, журналісткою, поеткою, громадською діячкою, просвітянкою, членом Національної спілки журналістів України (2006), Національної спілки письменників України (2010), заступницею голови Тернопільської обласної громадської організації «Берег Єднання» імені Романа Шухевича, лауреаткою літературної премії імені Мирона Утриска (2008, Львівщина) Лесею Любарською.
   На зустрічі люди «золотого віку» слухали вірші у виконанні автора , а також насолоджувалися піснями на слова Лесі Любарської у виконанні відомої тернопільської співачки Людмили Червінської та ансамблю, створеного з відвідувачів терцентру «Золоті Журавки»
Цікава зустріч з не менш цікавою і неповторною Лесею Любарською, з її поетичним словом пройшла на одному диханні і залишила теплий спогад у душі кожного присутнього.
   Плакали і сміялись, енергетика зашкалювала . Щиро вдячні п.Лесі за цікаву зустріч – це було зворушливо і чуттєво, а головне щиро і зі справжнього життя!)
   Наша адреса: Лисенка.8.
   Деталі за тел. 22-02-62Пошук

Вгору