новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Екскурсія історичними місцями міста Бучач для відвідувачів Тернопільського терцентру 10.09.2019
Одним з найкрасивіших і найзатишніших міст Тернопільської області є Бучач.
Історія Бучача дуже бурхлива, у зв’язку з цим в Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) організували для своїх відвідувачів цікаву поїздку-екскурсію до цього міста і не лише, а й Рукомиш та Язловець.
Бучач відомий не тільки цікавою і часом драматичною історією та цікавими пам’ятками, красивими архітектурними спорудами, унікальною Золотою липою. Люди золотого віку відвідали такі пам’ятки:
- Василянський монастир
- ратушу
- руїни замку
- 400 річне дерево Золоту липу, яка була свідком важливої історичної події
– підписання миру між Польщею і Туреччиною.
Також побували в Бучачі в Успенському костелі, в Покровській церкві, Миколаївській церкві, помилувались скульптурою Божої Матері на вул. Б. Хмельницького, побачили скульптури відомого Йоана Георга Пінзеля.
Не менш цікавим було відвідування с. Рукомиш, адже у селі зберігся храм колишнього печерного монастиря. Є мурована церква святого Онуфрія (1768р) в якій зберігається скульптура цього святого (робота славетного Пінзеля), каплички, «фігура» Матері Божої, Хресна дорога.
Відвідали люди золотого віку і с. Язловець де розміщений старовинний замок, мали можливість побувати у крипті із могили блаженної Марцеліни Даровської. 
Загалом екскурсія екскурсія була надзвичайно цікавою, а як це було гортайте нижче серію фото…
Запрошуємо до нас. 
Наша адреса: Лисенка, 8.
Конт. Інф. 22-02-62Пошук

Вгору