новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Спогади та ностальгію викликав у відвідувачів Тернопільського терцентру документальний фільм про старий Тернопіль 10.09.2019
   Уже багато років поспіль Тернопіль святкує свій день народження. Щорічно відбувається дуже багато різноманітних заходів які нагадують нам історію нашого міста. 
   У відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) була можливість відчути всю давню епоху старого Тернополя та переглянути історичний фільм. Передивляючись старі кадри із документального фільму про наше місто, на людей нахлинули спогади, і кожен із них поділився своєю історією дитинства та юності. Як важко було пережити ті повоєнні часи та як поступово відновлювалось наше ФАЙНЕ місто. 
   На завершення заходу ми переглянули ролик про сучасний Тернопіль, в усій його красі, із зеленими квітучими парками, чудовим озером, красивими будівлями та фонтанами що відіграють важливу архітектурну та розважальну роль. Більшість із них діючі, обладнані підсвіткою і працюють щодня. За гарне композиційне поєднання вулиць і фонтанів Тернопіль часом називають «містом фонтанів»
   Отож якщо Ви тернополянин у статусі поважного віку, не соромтесь, приходьте до нас! З нами весело, цікаво та пізнавально.
   Ми чекаємо ВАС за адресою: Лисенка, 8.
   Інформація за телефонами: 22-02-62; 22-02-52.
   Будемо раді кожному.


Пошук

Вгору