новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Літня СЕНЬЙОРІАДА - фестиваль спорту у Луцьку: 5 медалей - в руках підопічних Теребовлянського терцентру 05.09.2019
   Команда із Теребовлянської громади в складі 14 учасників «Університету третього віку» відділення денного перебування Територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради - взяла участь в ІІІ Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади, який відбувся 22-23 серпня 2019 року у м.Луцьк. 
   З кожним роком Фестиваль набирає обертів: коли його проводили вперше, то було лише 100 учасників, минулоріч – понад 300. Цьогоріч у сеньйоріаді взяли участь 33 (символічно – у третій рік проведення) команди з України, Польщі, Словаччини та Туреччини.      
   Загалом - понад 400 учасників події! Завдяки цікавій ідеї масштабного комплексного спортивно-мистецького фестивалю для людей повавжного віку (50+) його організатори – ГО «Центр освіти «Університет третього віку» заручились підтримкою представників Луцької та Волинської міських рад, спортивних організацій та бізнес-партнерів. А завдяки підтримці Теребовлянської міської ради Сеньйоріаду цьогоріч змогла і команда із Теребовлянської ОТГ
   Кожна команда отримала можливість позмагатися у 16-ти видах спорту: на бігових доріжках, у стрільбі, велогонках, шахах, тенісі, байдарках та ін. Загалом в командному заліку перемогли учасники із міста мільйонника – Дніпра, але наша - теребовлянська відзначилась тим, що спільними зусиллями потрапила у першу десятку! Якщо ж говорити про особисті перемоги, то медалі до    Теребовлянської громади привезли:
Іван Хабінець – 1 місце в змаганнях з шахів;
Богдан Кривокульський -  1 місце у дартсі та 3-тє – у штовханні ядра;
Орест Горинь – 2 місце у настільному тенісі;
Тарас Турчин – 3-тє місце у шашках.
Вітаємо поважних спортсменів із перемогами, та завдяки їм переконуємось вкотре, що вік – не перешкода у здобутті нових досягнень, в особистому розвитку та отриманні незабутніх вражень від життя! 
Щиро дякуємо за підбір учасників команди керівнику ЦФЗН «Спорт для всіх» Теребовлянської міської ради – Ярославу Королюку та Степану Бучковському – керівнику ПП «Таксі Княже» - за допомогу в організації довезення учасників з дальших куточків громади до місця збору у Теребовлі. 

Пошук

Вгору