новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Тернополяни «золотого віку» покращують стан здоров’я, займаючись тенісом 05.09.2019
  Займатися спортом - сьогодні у тренді. Для того щоб відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) відчували себе сучасними і перебували в тренді, працівники організували їм похід на заняття під назвою "теніс і здоров'я"
   Заняття тенісом допомагає не лише підтримувати організм у належному тонусі, але й істотно зміцнювати мускулатуру, збільшувати рівень витривалості.
   Tеніс дуже корисний для здоров'я. Адже він сприяє розслабленню м'язів, які упродовж всього дня перебувають у стані гіпертонусу. При сильній, послідовній, частій напрузі м'язів трапляється вироблення ендорфінів, що приємно розслаблює після гри, приносить легкий присмак щастя. Азарт і інтерес, які виникають в процесі гри, розвіють вашу моральну втому.
   Крім того, теніс корисний і для психічного здоров'я. Адже тенісист отримує можливість позбутися стресу, відновити нервову систему. А ще гравець розвиває реакцію і увагу, покращує координацію рухів і сприяє розвитку стратегічного мислення. 
   Сеньори та сеньйрити 60+ після гри стали більш енергійним і щасливішими людьми.
   Щиро вдячні за БЕЗКОШТОВНО проведене заняття тренеру Гевко Остапу Михайловичу. А знайти тенісний клуб Masters CLUB Ternopil" Ви зможете за адресою: Тернопіль, парк Національного відродження!
   Якщо Ви в статусі людини «поважного віку» і вам цікава наша організація дозвілля, не зволікайте, ми Вас чекаємо за адресою: Лисенка,8.
   Інформація за телефонами: 22-02-62; 22-02-52.
Пошук

Вгору