новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відвідувачам Тернопільського терцентру організували зустріч із письменницею Лесею Любарською 28.08.2019
   У музеї-бібліотеці «Літературне Тернопілля» для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було організовано зустріч з українською письменницею, журналісткою, поеткою, громадською діячкою, просвітянкою, членом Національної спілки журналістів України (2006), Національної спілки письменників України (2010), заступницею голови Тернопільської обласної громадської організації «Берег Єднання» імені Романа Шухевича, лауреаткою літературної премії імені Мирона Утриска (2008, Львівщина) Лесею Любарською.
   У творчому доробку Лесі Михайлівни: 16 поетичних збірок, в тому числі «…8 дитячих, нарис про життя Романа Шухевича і пісенника на 430 сторінках – мелодії всього життя. Там праця із 40 композиторами. Є і мої мелодії. Пісень близько 120-ти, а виконують близько 80-ти. Вважаю, це багато. Є і такі, що відмічені на всеукраїнських фестивалях. Пісня «Кущ молодої калини» зайняла кілька років тому 3 місце на центральному радіо у передачі «Хіт-забава». Уявляєте, без блату, грошей, просто прислала і все. Музика Зеновії Присухіної, а виконував Сергій Дерій з Борщова».
   На зустрічі люди «золотого віку» слухали вірші у виконанні автора, самі виконували її поетичні твори, а також насолоджувалися піснями на слова Лесі Любарської у виконанні відомої тернопільської співачки Людмили Червінської та ансамблю, створеного з відвідувачів терцентру «Золоті Журавки» 
   Цікава зустріч з не менш цікавою і неповторною Лесею Любарською, з її поетичним словом пройшла на одному диханні і залишила теплий спогад у душі кожного присутнього.
   Плакали і сміялись, енергетика зашкалювала . Щиро вдячні п.Лесі за цікаву зустріч.
   А вас, хто читає цей пост і ще не є відвідувачем Терцентру запрошуємо до нас.
Пошук

Вгору