новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічні Теребовлянського терцентру відвідали фестиваль «Файне місто» 16.08.2019
Фестиваль «Файне місто» - це чотириденний міжнародний музичний фестиваль, який відбувається щороку поблизу Тернополя . Файне місто всьоме зустрічав гостей заходу – 25-28 липня. Фест є дуже багатогранним, він з музичного переріс у мультифестиваль, де люди різного віку та статусу можуть цілодобово знайти чим зайнятися. Упродовж останніх років фестиваль популяризує доступність для усіх. Для людей з інвалідністю вхід на фестиваль був безкоштовний, для комфортного пересування територією «Файного міста» на візках були передбачені спеціальні прорезинені доріжки, які з’єднували усі локації фестивалю, а поряд із головною сценою, було облаштовано спеціальний подіум, щоб особливі гості без перешкод насолоджувалися виступами запрошених зірок.
Дуже приємно, що цього року, особи з інвалідністю Теребовлянскої ОТГ відвідали таке маштабне дійство завдяки послузі «Соціальне таксі» , яка функціонує при територіальному центрі надання соціальних послуг. За попередньою реєстрацією соціальне таксі забирало людей із дому, зручно і безпечно доставляло на фестиваль. 
Можливість залишити щоденні проблеми, відчути енергію свободи та шалений драйв життя – відтепер відвідувачі фестивалю справжні громадяни Файного міста – території вільних людей.


Пошук

Вгору