новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічні Теребовлянського терцентру змогли побувати у єдиній в Україні печері - музеї трипільської культури "Вертеба". 15.08.2019
Літо, час відпочинку і гарних вражень! От і відвідувачі відділення денного перебування забули про домашні справи у чудовій екскурсійній подорожі.Поринути у минуле, часів наших предків - трипільців,пізнати їх культуру та спосіб життя подорожуючі змогли у єдиній в Україні печері -музеї трипільської культури "Вертеба".
Український Стоухендж у селі Монастирок Борщівського району- це місце віками ховає в собі загадки і таємниці.Величезний камінь над урвищем річки Серет, печера, а в ній – лик Ісуса Христа, на майже 100-метровій терасі річки розташований один із ранньохристиянських комплексів Тернопільщини, звідки відкривається неповторний вигляд на прилеглу місцевість річкової долини- не залишили байдужими туристів.
На слідуючій зупинці, подорожуючі отримали неймовірні враженя ,стоячи під вируючими водами водоспаду казкової краси-Джуринському. Джуринський водоспад не єдина цікава пам'ятка у цій місцевості-неподалік розташований Червоногородський замок, краєвидами з якого насолоджувались туристи.
Кінцево зупинкою стало с. Рукомиш-це дивовижний печерний комплекс, церквиця з XVIII ст.,.в якій знаходиться скульптура Св. Онуфрія, виготовлена з дерева видатним скульптором І. Пінзелем ,столітній костел і сучасна хресна дорога з купою стацій. Таке спокійне і умиротворене місце- стало чудовим закінченням насиченого дня.

Пошук

Вгору