новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічні Тернопільського терцентру побували у клубі «Стара підкова» 02.08.2019
   Відвідувачі, зокрема люди з інвалідністю Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали нагоду побувати у Клубі Стара підкова, де відбулось захоплююче знайомство з одним з найдавніших і елітних видів спорту - верховою їздою та що таке іпотерапія.
   Їм розповіли, що за допомогою цього методу, як дітей, так і в дорослих успішно лікують захворювання нервової системи - неврози, загальні розлади, ДЦП, всі види порушень психічного розвитку (затримка мовного, психомоторного розвитку, ранній дитячий аутизм).
   Верхова їзда викликає у наїзника багато позитивних емоцій, радісних переживань, неймовірних відчуттів, які зачіпають глибинні структури кори головного мозку. Люди з обмеженими фізичними можливостями мають унікальну можливість відчути себе без підтримки милиць або інвалідного крісла, що сприяє появі відчуття сили в організмі і виникнення почуття власної значущості. Психотерапевти успішно використовують коней для підвищення самооцінки хворих, поліпшення настрою, позбавлення від страху, а також як дієвий спосіб відволіктися при різних стресах.
   Супроводжувала цю групу психолог терцентру Наталія Жученко. 
  

Пошук

Вгору