новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Сушисти закладу SUSHI 39 провели майстер-клас з приготування суші для підопічних Тернопільського терцентру 02.07.2019
В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) запросили людей «золотого віку» навчитись створювати яскраві, красиві та цікаві в приготуванні страви японської кухні. Кухарі сушисти закладу SUSHI 39 БЕЗКОШТОВНО провели майстер – клас і розказали поважним кулінарам про Японію, розкрили таємниці кухарської майстерності по-японськи, навчили загортати майстерно роли, правильно поєднувати інгрідієнти, а також допомогли втілити їх фантазії в стравах з корисних та смачних продуктів.
Суші це їжа, яка стала дуже популярною останнім часом, її асоціюють з довголіттям і престижем. Суші справді цінна їжа, тому що містять корисні вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини, це з урахуванням того, що для приготування використовувалася найкраща риба, добірний рис і якісні морські водорослі.
Завершився майстер-клас дегустацією приготованих власноруч кулінарних шедеврів. Майже всі учасники куштували роли в перше в житті!) Залишились всі надзвичайно задоволеними та ситими! 
Щиро вдячні керівництву закладів SUSHI 39 за благодійно проведений майстер клас та співпрацю з терцентром.
Наша адреса: Лисенка, 8.
Деталі за телефонами 22-02-62 та 22-02-52Пошук

Вгору