новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


В Тернопільському терцентрі провели майстер клас рукоділля своїми руками 24.06.2019
Лялька - мотанка своїми руками! В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) організували для відвідувачів терцентру майстер клас по виготовленню ляльки – мотанки «Кози - дерези». 
З'явившись в далекому минулому, тряпчана лялька зберегла відгомони найдавніших уявлень і вірувань. У ній відбилися народні уявлення про світ, добро і красу. Тряпчана лялька могла захистити людину від злих сил, прийняти на себе хворобу, допомогти великому врожаю. Так і з'явилися перші лялечки-обереги. Лялька Коза, наприклад, символізує достаток, багатство, здоров'я, життєву енергію, вселяє бадьорість духу і радість.
Ось, що повідомила одна з учасниць майстер-класу: «У дитинстві, мешкаючи в селі, ми робили для себе іграшки самі, саме від того, що зроблені вони були власноруч, здавалися більш улюбленими». 
Дійсно, лялька - мотанка дорога тим, що з’єднує нас із духом наших предків, які вистояли у важкі для них часи, тому завжди пам’ятайте хто ми, вивчайте традиції свого народу, це допоможе нам радіти і процвітати протягом життя!
Запрошуємо до нас! З нами весело та цікаво. Будемо раді кожному!)
Наша адреса: Лисенка, 8.
Конт. Тел. 22-02-62Пошук

Вгору