новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відвідувачі Тернопільського терцентру побували на екскурсії у Кам’янці –Подільському та Хотині 13.06.2019
  Відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) вчора побували на екскурсії в двох найстаріших містах України, а саме; Кам’янець –Подільський та Хотин.
   Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.
   Кам’янець-Подільський хоч не є обласним центром, проте займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури, Хотин - – найстаріше місто Чернівецької області, яке нещодавно відсвяткувало своє 1000-ліття.
   Не зважаючи на жарку погоду ( 30+с) та свій вік 60+ люди «золотого віку» відвідали всі пам’ятні місця, отримали масу задоволення та багато цікавої історичної інформації. Сповнені враженнями та позитивними емоціями повернулися додому!
Пошук

Вгору