новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


«Сміх продовжує життя» - зустріч під такою назвою відбулась 1 квітня у Тернопільському терцентрі 09.04.2019
  1 квітня – День сміху – свято унікальне. Перше квітня — цей День, що не внесений ні до якого календаря всенародних свят і знаменних дат, але його можна віднести до міжнародного, оскільки він наголошується і в Україні, і в Скандинавії, і в Англії, і в Германії, і у Франції, і навіть на Сході.
   З нагоди цього свята для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) організували тематичну зустріч, де кожен мав можливість пожартувати, розповісти гумореску, або ж анекдот, адже сміх продовжує життя!
   Останні дослідження вчених показують, що сміх різко активізує мозкову діяльність і служить надійним знеболюючим засобом. Коли людина сміється, працюють приблизно 80 м’язів тіла. Рухаються плечі, напружується прес, вібрує діафрагма, отже і поліпшують дихання і серцебиття, підвищується рівень кисню в крові, покращується травлення і підвищується імунітет. Сміх також поборює поганий настрій. Під час сміху в організмі людини налагоджується вироблення антистресових гормонів і ендорфіну - гормон щастя та радості.
   Запрошуємо до нас, з нами цікаво та весело!
   Адреса: Лисенка,8.
   Конт. Тел. 22-02-62


Пошук

Вгору