новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відвідувачам Тернопільського терцентру проведено майстер-клас із виготовлення листівок 11.06.2020
   Останнім часом мистецтво виготовлення листівок набуло великої популярності: це й вітання з днем народження, іменинами, святами… 
Власноруч виготовлена листівка створить добрий настрій навіть і тоді, коли її подарують просто з побажаннями гарного дня. Такі листівки власне й навчилися виготовляти відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).

Підприємці Тернопільщини активно долучаються до закупки продуктових наборів одиноким людям похилого віку 06.04.2020
  Приємно усвідомлювати, що незважаючи на нелегку ситуацію в країні, є люди наміри та дії яких спрямовані на допомогу та підтримку потребуючим. Завдяки одному із приватних підприємців було придбано 307 повноцінних продуктових наборів для одиноких громадян та осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обслуговуванні у Центрі соціальних послуг Теребовлянської міської ради.

Тернополяни поважного віку мають змогу займатися спортом під наглядом медичної сестри 12.03.2020
   В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) діє кімната фізкультури, де під наглядом медичної сестри з лікувальної фізкультури люди поважного віку мають змогу займатися спортом.
   Кімната облаштована велотренажерами та орбітреками, але сьогодні ми зупинимося конкретно на Профілакторі Євмінова - тренажер, що складається з дошки, поперечини і упору, призначений для лікування та профілактики захворювань хребта за спеціально розробленою методикою Євмінова.v

Майстер-клас із виготовлення валентинок створив гарний настрій відвідувачам Тернопільського терцентру 19.02.2020
   Як зробити валентинки своїми руками – дізналися та виготовили відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).
   Такий цікавий майстер клас організувала для них інструктор з трудової терапії Неля Торожнюк.
   Всі залишилися з позитивними емоціями та листівками для своїх близьких.

Відвідувачі Тернопільського терцентру побували на творчому вечорі поетеси Галини Дричик-Музики 09.01.2020
   Нещодавно в бібліотеці-музеї "Літературне Тернопілля" відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали змогу відвідати творчий вечір талановитої поетеси та авторки власних пісень Галини Дричик-Музики.

Підопічні Тернопільського терцентру вкотре мали можливість пограти у боулінг 23.12.2019
   Вже не вперше відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) відвідали ТРЦ Подоляни і безкоштовно пограли у боулінг.
   Боулінг – це не лише вид розваги, а й серйозний вид спорту. Цей вид спорту дуже пoпулярний через свою гнучкість та простоту. У ньому можуть взяти активну участь і діти, і дорослі. 

Школярі Тернопільського району організували свято для людей похилого віку напередодні Дня св. Миколая 20.12.2019
   Напередодні Дня Святого Миколая для підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району відбулося святкове дійство у смт. Велика Березовиця. До організації свята долучилися працівники терцентру, селищної ради та школярі.

Учні Шумського району організували до Міжнародного дня людей з інвалідністю концерт для людей похилого віку 09.12.2019
   3  грудня  доМіжнародного  дня    людей з  інвалідністю     був проведений   день  відкритих дверей  у  відділенні стаціонарного  догляду  для постійного  або  тимчасового проживання територіального  центру соціального  обслуговування (надання  соціальних  послуг) Шумського  району.

Соціальні робітники терцентру Тернопільського району взяли участь у тренінгу з підвищення професійних якостей 03.12.2019
  Професійне навчання і зростання є необхідною умовою розвитку соціального робітника. Збагачення новими знаннями найкраще відбуваються у тренінгові формі, саме тому у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району відбулася навчальна зустріч. 

Працівникам Шумського територіального центру нагадали правила пожежної безпеки 27.11.2019
   25  листопада відбувся  семінар-навчання  з питань  пожежної  безпеки,який  провів  головний інспектор  Шумського   районного сектору  Управління  ДСНС України  в  Тернопільській  області Олександр  Шафарчук.  Усемінарі  взяли  участь соціальні  робітники  відділення соціальної  допомоги  вдома територіального  центру  соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг) Шумського  району,  які  постійно  обслуговують одиноких,  одинокопроживаючих  пенсіонерів та  інвалідів   в селах  району. 

Підопічні терцентру Тернопільського району взяли участь у майстер-класі з виготовлення осінніх віночків 22.11.2019
   У сучасному ритмі життя дуже важливо знайти час для спокою, спілкування, творчості Це покращує самопочуття людини і додає їй сил. Тож веселу і пізнавальну зустріч провели працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району разом із мешканцями села Петриків. Захід розпочався із цікавих розповідей про історію свого краю. Присутні розказали про назву села і його історичні пам’ятки. Психолог терцентру спільно із підопічними склала список рекомендацій для збереження усіх складових здоров’я.

Працівники Пенсійного фонду України подарували людям похилого віку електричну сушку для одягу 08.10.2019
   Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик разом із начальницею Бережанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Марією Наконечною відвідали підопічних стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бережанського району і передали їм подарунок (електричну сушку для одягу) з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

Цікаво відзначили День людей похилого віку у відділенні стаціонарного догляду с. Підгайчики 08.10.2019
   ОНУК НА ГОДИНУ – цікаво та креативно відзначили День людей похилого віку у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Підгайчики.
   "Секрети мудрості" дізнавалися від жителів відділення депутати Молодіжної міської ради для написання спільної дослідницької роботи.
Проживаючі із задоволенням ділилися своїми спогадами, захопленнями, традиціями, секретами краси та стилю своєї молодості, співали пісні та читали вірші.

«Золоті Журавки» представили Тернопільський терцентр на міжнародному фестивалі можливостей людей поважного віку «ЗОЛОТІ РОКИ 2019» 02.10.2019
   У місті Львів відбувся міжнародний фестиваль можливостей людей поважного віку «ЗОЛОТІ РОКИ 2019», у якому взяв участь ансамбль «Золоті Журавки», які представляли Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг.

Відвідувачу Тернопільського терцентру зустрілись із письменницею Лесею Любарською 02.10.2019
   В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було організовано творчу зустріч з українською письменницею, журналісткою, поеткою, громадською діячкою, просвітянкою, членом Національної спілки журналістів України (2006), Національної спілки письменників України (2010), заступницею голови Тернопільської обласної громадської організації «Берег Єднання» імені Романа Шухевича, лауреаткою літературної премії імені Мирона Утриска (2008, Львівщина) Лесею Любарською.

Сеньойори та сеньйорити «60 +» Тернопільського терцентру щотижня відвідують Аквапарк 24.09.2019
  Люди «золотого віку» з задоволенням сприймають розважальний комплекс, в якому є інфраструктура для заняття іграми на воді і водні атракціони, такі як водяні гірки, поливалки, басейни, фонтани, і інші водні розваги. Не зважаючи на свій вік наші відвідувачі не побоялися проводити інтригуючі подорожі закритою водяною трубою довжиною 86 м. З висоти 6,5 м.

До тижня освіти дорослих долучились підопічні терцентру тернопільського району 24.09.2019
    Акція була започаткована у Великобританії у 1999р. Метою події є особисте вдосконалення людей будь-якого віку.
Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району активно долучилися до цієї акції. Саме тому, у селі Довжанка психолог та фахівець із соціальної роботи провели захід із підопічними, що був спрямований на розвиток логіки і креативності та тренування пам’яті. Присутнім запропонували інтелектуальну вікторину із цікавими завданнями та питаннями.

Тернополяни літнього віку відвідали виставку «Дитинство одне для всіх» 13.09.2019
   Нещодавно у обласному краєзнавчому музеї проходила фото виставка під назвою «Дитинство одне для всіх» яку відвідали отримувачі послуг Тернопільського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). Вона була присвячена подоланню упередження, щодо дітей з інвалідністю. Автор фото виставки показує дитинство у всіх його найкращих проявах. У проекті взяло участь 25 дітей, 12 з яких мають інвалідність.

Майстер-клас по журналістиці для «людей золотого віку» Тернополя 13.09.2019
   Вперше в Тернополі для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) провели майстер-клас по журналістиці «Спілкування як технологія, кожна людина – учасник комунікації, але далеко не для кожної людини спілкування є фаховим заняттям. 

Відвідувачі Тернопільського терцентру стануть героями соціального відеоролику 12.09.2019
  Стати акторами без освіти і досвіду та потрапити в кіно чи телебачення - дуже поширена мрія, яка приводить людей на акторські кастинги. Кастинг це вибір серед претендентів людини, в найбільшій мірі відповідного творчому задуму.
Отож відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) взяли участь у кастингу та успішно пройшли його.


Назад Вперед
Початок
Пошук

Вгору