новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Про допомогу вимушеним переселенцям з місць тимчасово окупованих територій та із зони АТО 14.11.2014

Про допомогу вимушеним переселенцям з місць тимчасово окупованих територій та із зони АТО йшлося під час зустрічі представників державних служб і волонтерських організацій. 

 

Засідання відбулося в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Пройшло воно під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віктора Маслея.

Керівництво Управління ДСНС зібрало за «круглим столом» представників департаментів соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА, міграційної служби, Тернопільського обласного осередку товариства Червоного Хреста, благодійних фондів «Карітас», «Вікно життя», «Відродження нації» та інших громадських й волонтерських організацій. Про це повідомили в Управлінні ДСНС в області.

Присутні розглянули ряд важливих питань щодо подальшої координації діяльності державних служб та волонтерських й громадських організацій, спрямованої на надання допомоги вимушеним переселенцям з місць тимчасово окупованих територій та з зони АТО. У ході активного обговорення кожен учасник заходу вніс пропозиції щодо шляхів взаємодії, вирішення нагальних питань щодо прийняття, поселення мігрантів, забезпечення їх харчуванням і предметами першої необхідності.
- На території області нині зареєстровані 1769 вимушених переселенців. Наразі всіх їх розселили у місцях тимчасового проживання. Жодна людина, яка прибула в нашу область, не залишиться без уваги. Ми прийдемо на допомогу кожному, хто її потребує, та спільними зусиллями зробимо все необхідне, аби забезпечити для прибулих нормальні умови для життя, – запевнив начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей.

 

Про допомогу вимушеним переселенцям з місць тимчасово окупованих територій та із зони АТО

 


 

 

 

 

 

 

 


Пошук

Вгору