новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк провів брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів» 23.10.2014

В рамках робочої поїздки на Теребовлянщину голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк відвідав управління праці та соціального захисту населення РДА, де ознайомився з роботою установи.

  

 Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк провів брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів»  Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк провів брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів»  Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк провів брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів»

 

Після цього в приміщенні Теребовлянської міської ради очільник області провів брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів».

 

   

 

Розпочинаючи брифінг, Олег Мирославович зазначив, що з 1 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», якою затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

«Незважаючи на те, що зараз набагато збільшилася кількість громадян, які звертаються за допомогою в органи соціального захисту, стандартом в їх діяльності і дальше має залишатися якість роботи, - зазначив керівник області. – А ще потрібна широка роз’яснювальна робота серед населення щодо отримання компенсацій».

Голова ОДА Олег Сиротюк, а також голова РДА Галина Зелінська, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Надія Палчинська змогли відповісти на запитання представників ЗМІ, що стосувалися стану надання в області субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО та ін.

«В теперішніх умовах перед органами соціального захисту області ми ставимо багато завдань та будемо вимагати активності і результативності в їх роботі», - підсумував брифінг Олег Мирославович.

Пошук

Вгору