новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Пропонують внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про надання допомоги тимчасово переселеним 22.10.2014

Про виконання постанов Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509 „Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” та № 505 „Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг” доповів на робочійзустрічі першому заступнику голови облдержадміністарції Івану Крисаку директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. 


  Пропонують внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про надання допомоги тимчасово переселеним  Пропонують внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про надання допомоги тимчасово переселеним

 

Відтак, станом на 20 жовтня органами соціального захисту населення обліковано та видано відповідні довідки 161 сім’ї або 316 особам. За призначенням щомісячної адресної грошової допомоги звернулися 142 сім’ї.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 505 уповноважені органи щомісяця до 15 та 25 числа готують заявки про потребу в коштах на виплату грошової допомоги та подають їх до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення. Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення узагальнюють заявки уповноважених органів щодо потреби в коштах та виплати грошової допомоги і в одноденний строк подають їх відповідним територіальним органам Казначейства. Казначейство щомісяця до 18 та 28 числа перераховує уповноваженим органам відповідні кошти для виплати грошової допомоги», - зазначив Вадим Боярський.

Фінансування витрат, пов’язаних з наданням щомісячної адресної допомоги тимчасово переселеним, здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот та за рахунок коштів, що надходять до державного бюджету у вигляді благодійної або міжнародної допомоги. Таким чином фінансування проводити проблематично, додав Вадим Боярський. Тож представники департаменту соціального захисту ОДА направили відповідні звернення щодо зміни джерела фінансування допомоги до Міністерства соціальної політики.Наданий час вирішується питання щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №505 про зміну джерела фінансування допомоги (за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету).про зміну джерела фінансування допомоги (за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету).


Пошук

Вгору