новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Умови проживання переселенців та підготовку до зимового періоду обговорили під час апаратної наради 07.10.2014

 Ситуацію щодо осіб, які тимчасово переселились на Тернопільщину із Криму, Луганської та Донецької областей, обговорили під час апаратної наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака 6 жовтня. На даний час з’ясовують умови проживання 59 переселенців, які не були зареєстровані, повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.
 
«Як стало відомо, людей поселили в одному із санаторіїв у Теребовлянському районі. Ми виїдемо на місце, щоб ознайомитись із умовами проживання переселених осіб. За потреби будемо шукати нове приміщення, щоб їх розмістити», - додав Вадим Боярський.


 

До слова, у Центрі зайнятості продовжують пошуки роботи для переселенців, зокрема частина із них проходить курси перекваліфікації. Запити щодо виплати пенсій оформляють своєчасно, отримують її люди у повному обсязі.

"Головним завданням залишається підготувати житло для переселених осіб на осінньо-зимовий період, -зазначив Іван Крисак. - Потрібно щоденно здійснювати моніторинг і перевіряти умови проживання людей. Також контролювати, наскільки відповідально до цього питання ставляться керівники районних штабів".


 

Повідомили у ході наради і про підготовку заходу «Зима-2014», який  представники управління цивільного захисту ОДА проведуть 10 жовтня. У ході перевірятимуть вироблену систему оповіщення в області у випадку надзвичайних ситуацій. Про стан готовності до зими звітуватимуть дорожники, енергетики, представники державних служб та управлінь, повідомив начальник управління цивільного захисту населення ОДА Іван Бабій.
 
Окрім того, доповіли про показники щодо здачі в експлуатацію проблемних житлових будинків. Мова іде про об"єкти колишніх пайовиків фірми "Будівельник". Зокрема, з початку року в області здали в експлуатацію три житлових будинки, які налічують 178 квартир. Готують до здачі ще один об’єкт, який має 108 квартир, повідомив директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА Володимир Харченко.

 


Пошук

Вгору