новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Олег Сиротюк відвідав переселенця із Криму, воїна УПА Володимира Черемошенцева 02.10.2014
Під час відвідин Петриківського геріатричного будинку-інтернату 1 жовтня Олег Сиротюк відвідав переселенця із Криму, воїна УПА Володимира Черемошенцева.

Олег Сиротюк відвідав переселенця із Криму, воїна УПА Володимира Черемошенцева

Колишній воїн Української Повстанської Армії, етнічний росіянин Володимир Чермошенцев прибув до Тернополя прибув у березні цього року із анексованого Криму. Адже там йому, корінному росіянину, який у роки війни воював у загонах УПА на Волині, стало небезпечно проживати. Після оздоровлення у санаторії «Медобори» Володимир Чермошенцев перебуває у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.

«Я пишався, що мене там, у Криму, називали «бандерівцем». Тоді, юним, в УПА, разом із сотнями товаришів я дав клятву любити Україну і свій народ. А зараз, коли у Крим прийшли окупанти, не хочу з ними жити і лежати із цим ворогом в одній землі, - зазначив Володимир Черемошенцев. – Тому й приїхав до Тернополя, куди мене запросила влада, побратими із Братства УПА».

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Олег Сиротюк подарував ветерану УПА ікону, записники та канцелярське приладдя, оскільки чоловік записує спогади бойової юності.

«Ваші спогади, ваше життя – це уроки для підростаючого покоління, вони керуватимуться цією мудрістю у своєму житті, - зазначив керівник області. – Завдяки вашій боротьбі відродилася держава, тепер справа нащадків відвоювати її знову. Я думаю, що зараз є чимало продовжувачів справи УПА».

 

Пошук

Вгору