новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


12 березня 2015 року у місті Києві відбувся семінар «Нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг» 12.03.2015
12 березня 2015 року заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій Володимир Івахов, заступник начальника управління-начальник відділу грошових виплат та компенсацій Тамара Козак, а також заступник начальника відділу з прийняття рішень щодо надання соціальних допомог управління соціальної політики Тернопільської міської ради Оксана Дендевич взяли участь у семінарі «Нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг», організованому за сприянням програми муніципальної енергетичної реформи в Україні USAID.
Також у заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Світового Банку, інших регіональних управлінь соціального захисту населення, засобів масової інформації тощо.
Під час семінару обговорювались питання щодо змін до порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пропозиції щодо вдосконалення соціальних нормативів, а також технічні особливості здійснення обміну інформацією з Державною фіскальною службою і Пенсійним фондом для призначення житлових субсидій.
Акцентовано увагу присутніх, що зміни до чинного порядку надання житлових субсидій набудуть чинності з 1 травня цього року і вже у квітні, разом з платіжними квитанціями за житлово-комунальні послуги, кожне домогосподарство отримає  бланки документів для оформлення субсидій. Доставка спрощеної заявки та декларації для отримання субсидії буде здійснюватися через організації, які надають житлово-комунальні послуги. Додатково буде роздана інструкція про те, як правильно заповнювати заяву та декларацію. Це дозволить кожному бажаючому самостійно заповнити документи,  при цьому за кожним абонентом залишається право вибору щодо способу звернення – подати ці документи безпосередньо до управління соціального захисту населення за місцем проживання, або ж надіслати їх поштою.
Також наголошено, що буде скасовано всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, а саме – стосовно наявності у володінні членів домогосподарства більше одного житлового приміщення, транспортного засобі тощо. Єдиним обмеженням для призначення житлової субсидії стане здійснення у попередньому календарному році одноразової дороговартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень).

12 березня 2015 року у місті Києві відбувся семінар «Нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг» 

12 березня 2015 року у місті Києві відбувся семінар «Нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг»

 

Пошук

Вгору