новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Громадська рада схвалила Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік 13.03.2015
Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 рік обговорили на засіданні Громадської ради про ОДА, яке відбулося 12 березня в Тернопільській облдержадміністрації. Долучилися до обговорень керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. 
Обговорювались основні показники  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2015 рік та передбачений комплекс основних заходів, спрямованих на стабілізацію роботи та розвиток галузей виробничої та соціальної сфери.  Складовою частиною цієї Програми є пропозиції щодо обсягів фінансування заходів, як державних, так і регіональних цільових програм на Тернопільщині, які будуть реалізовані у 2015. 
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський проінформував про обсяг коштів передбачених обласними програмами «Ветеран» та «Турбота»  на статутну діяльність  громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2015 рік.  
Проект Програми викликав зацікавленість серед присутніх та жваве обговорення, що тривало майже 2 години. З питаннями, зауваженнями та пропозиціями виступили представники низки громадських організацій області.
На всі запитання директором департаменту, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, безпосередніми виконавцями Програми було надано детальні відповіді та роз’яснення. 
За результатами обговорень члени Громадської ради внесли до Програми свої пропозиції та доповнення, рекомендували виконувачу обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Івану Крисаку схвалити проект та подати на розгляд Тернопільської обласної ради. 
До Громадської ради, що діє при ОДА входить 86 громадських огранізацій, діяльність яких ведеться в рідних сферах. Розрядження про слад Громадської ради при ОДА підписав виконувач обов'язків голови облдержадміністрації Іван Крисак 10 лютого

Громадська рада схвалила Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік

Громадська рада схвалила Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік

 

 

 


 

Пошук

Вгору