новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На Тернопільщині проживає 2436 внутрішньо перемішених осіб 12.03.2015

У рамках візиту на Тернопільщину представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Паула Маєлі та Марко Кіршбаум з директором департаменту соціального захисту Тернопільської облдержадміністрації Вадимом Боярським та начальником управління ДСНС у Тернопільській області Віктором Маслеєм.

Ключовими питаннями обговорення було реформування сфери соціального захисту, а також підтримка та соціальний  захист внутрішньо переміщених громадян України, які проживають на Тернопільщині.
Як поінформував директор департаменту соціального захисту Тернопільської облдержадміністрації Вадимом Боярський, зараз надзвичайно актуальним питанням є соціальний захист різних категорій населення в умовах підвищення тарифів, а також реформування програми надання субсидій на житлово-комунальні послуги.

Представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ цікавила організація процесу розміщення та стан соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян.

Вадим Андрійович запевнив, що соціальний захист та підтримка громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення Антитерористичної операції  - на особливому контролі обласної влади.

«Станом на 11 березня 2015 року на Тернопільщині зареєстровано 2436 осіб з тимчасово окупованої території та району проведення АТО, з них – 630 – неповнолітніх, - констатував він. – Зокрема, 145 осіб – з АР Крим та 2291 особи – з району проведення АТО. Всі прибулі тимчасово розміщені в приватному секторі, об’єктах соціального захисту та готелях області».

За словами начальника управління ДСНС у Тернопільській області Віктора Маслея, в області налагоджена тісну співпрацю між управлінням державної служби надзвичайних ситуацій, міграційною службою, департаментом соціального захисту ОДА, волонтерами.

«Щоденно уточнюється інформація про розміщення внутрішньо переміщених громадян з управління ДМС та департаментом соцзахисту, - наголосив він. – На відомчому сайті управління, в органах соціального захисту, банківських установах, сільських та селищних радах, підрозділах Державної міграційної служби, на залізничному та автомобільному транспорті розміщено інформаційні повідомлення для громадян, які прибувають з АК Крим та АТО щодо державної соціальної допомоги та підтримки, із зазначенням номерів урядових «гарячих» телефонних ліній. Відповідну інформацію надано і через місцеві засоби масової інформації».

Також у рамках зустрічі присутні обговорили питання обміну оперативною інформацію надалі.


Пошук

Вгору