новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Ігор Гайдук: Впровадження американського проекту СЕТА дозволить значно підвищити рівень надання соціально-психологічної допомоги ветеранам Тернопільщини 16.09.2021
   16 вересня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука та за участі в.о. директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксани Смолій відбулося засідання круглого столу на тему: «Презентація програми СЕТА: впровадження науково-обґрунтованих підходів допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їхніх родин в місцевих громадах». 
   Під час круглого столу відбулася презентація програми СЕТА, як ефективного підходу до вирішення соціальних і психологічних проблем ветеранів згідно найкращих світових стандартів. Учасники обговорили досвід впровадження програми в Україні та визначили перспективи подальшої інтеграції та впровадження в регіоні, зважаючи на нагальні потреби громади.
   «В Україні налічується понад 400 000 учасників АТО/ООС і ще більше членів їхніх родин. Це активні члени громад, які потребують уваги суспільства до своїх потреб, зокрема у психологічній підтримці. 
   Наш з вами обов’язок і відповідальність — сприяти доступності надання кваліфікованих якісних послуг», - наголосила керівник проекту СЕТА в Україні Університету Гопкінса (США) пані Тара Рассел.

   Довідково: В Україні програма CETA впроваджується із 2015 року у співпраці із Університетом Джонса Гопкінса (JHU). 


Пошук

Вгору