новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На Тернопільщині готуються до роковин Чорнобильської катастрофи 18.03.2021
   18 березня під керівництвом голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Костюка відбулася онлайн-зустріч з питань підготовки та проведення заходів до 35-ї річниці від дня Чорнобильської катастрофи, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук та голова громадської організації «Тернопільська обласна організація інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександр Деркач.
   На зустрічі були представлені та обговорені пропозиції заходів та ходу підготовки проведення заходів. Зокрема, йшлося про, запропоновані Державним агентством України з управління зоною відчуження, матеріали.
   «Наближається пам’ятна дата 26-го квітня, яка стала для України та для всього світу вісником найбільшої трагедії за всю історію ядерної енергетики. Ми навчилися жити з цим та бачити наслідки Чорнобильської катастрофи, тому ми повинні пам’ятати про цю подію, адже той, хто не пам’ятає своєї історії, немає майбутнього», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Гайдук.
   Він поінформував, що в  області перебуває на обліку 39304 особи, яким встановлено статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того, в області на обліку перебуває 572 вдови померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи».
Пошук

Вгору