новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Впровадження проекту «Надання соціальних послуг в громаді» відбудеться у 5-ти громадах Тернопільщини 24.02.2021
  З метою затвердження заходів спрямованих на своєчасну та якісну реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується Японським фондом соціального розвитку, нещодавно відбулася зустріч директора департаменту соціального захисту населення з представниками Українського фонду соціальних інвестицій та керівництвом Зборівської громади.
   Проект «Надання соціальних послуг у громаді» має  на меті поліпшити доступ вразливих верств населення до послуг соціального захисту населення у 5-ти громадах Тернопільської області (Скала-Подільська селищна громада, Борщівська міська громада, Вишнівецька селищна громада, Почаївська міська громада та Зборівська міська громада).
   До слова, мікропроекти можуть включати програми обслуговування людей похилого віку на дому, створення молодіжних центрів, центрів денного догляду для людей з інвалідністю та дітей, центрів інших видів догляду, тощо.
   Кошти проекту в обсязі до 140 000 доларів США будуть спрямовані на кожен з мікропроектів для фінансування незначних будівельних робіт, товарів, послуг консультантів та спеціалізованої підготовки з надання послуг.
Пошук

Вгору