новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Удосконалення системи соціального захисту населення – пріоритет на 2021 рік 12.02.2021
  Сьогодні за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука, директора департаменту соціального захисту населення Наталії Найчук, начальника управління сім'ї та молоді Андрія Човгана та начальника служби у справах дітей Ростислава Дрозда відбулось засідання колегії Міністерства соціальної політики України.
   Порядок денний був визначений двома основними темами:
   1. Підведення підсумків роботи у соціальній сфері за 2020 рік та визначення основних завдань Міністерства соціальної політики України на 2021 рік.
   2. Обговорення перспектив розвитку соціальної сфери в умовах децентралізації.
   Учасники засідання розглянули підсумки роботи Мінсоцполітики щодо виконання завдань стосовно зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій; підвищення пенсійного забезпечення; підтримки застрахованих осіб; соціальної підтримки громадян; надання соціальних послуг; підтримки осіб з інвалідністю; посилення захисту прав дітей; розвитку сімейних форм виховання; захисту прав і свобод людини та питання продовження проведення реформ у соціальній сфері у 2021 році. 
   «Проведення реформ у соціальній сфері у 2021 році значно удосконалить систему соціального захисту населення в умовах децентралізації», - зазначив Ігор Гайдук.

Пошук

Вгору