новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На Тернопільщині триває інспекція пансіонатів для громадян похилого віку, будинків-інтернатів для осіб з інвалідністю та геріатричних будинків. Її мета - перевірка належних умов проживання громадян в таких установах 02.02.2021
  «Минулого тижня Тернопільська облдержадміністрація спільно з органами МВС України та ДСНС розпочала перевірку діяльності приватних закладів, де перебувають особи похилого віку. Станом на сьогодні уже перевірено 39 закладів цієї категорії. За результатами перевірки складено 4 адмінпротоколи. Інші заклади також продовжує перевіряти управління ДСНС», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення ТОДА Наталія Найчук.
   При перевірці пансіонатів, геріатричних закладів звертають увагу на забезпечення належних умов проживання громадян в установах, їх наповненість, дотримання правил пожежної безпеки, наявність установчих та інших юридичних документів.
   «Згідно з нормами, люди, які мають проблеми з руховим апаратом, повинні розміщуватися на першому поверсі. Однак, цієї норми багато хто не дотримується. Також поліція продовжує виявляють об'єкти, які надають послуги без погодження з Міністерством соціальної політики, без внесення до державного реєстру надання соціальних послуг», - каже Наталія Найчук.
Пошук

Вгору