новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Департамент соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проєктів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями ветеранів 27.01.2021
Департамент соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проєктів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.
   Організація та проведення конкурсу, проведення заходів учасниками конкурсу, моніторинг реалізації проєктів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, затвердженого рішенням обласної ради від 28 листопада 2019 року № 1506 „Про обласну програму „Ветеран” на 2020-2024 роки” (далі – Порядок). 
Строки подання конкурсних пропозицій: 27 січня - 27 лютого 2021 року.
   Конкурсні пропозиції подаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, буд. 8, 1-й поверх, каб. № 119, департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління організації надання соціальних послуг, відділ координації та контролю діяльності субєктів, що надають соціальні послуги у друкованій та електронній формі на електронну адресу: soc_poslugi@sobes-ter.gov.ua
   Конкурсні пропозиції можуть подаватися обласними громадськими організаціями ветеранів, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення про проведення конкурсу.
   Обласні громадські організації ветеранів можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Для участі у конкурсі обласні громадські організації ветеранів подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою і має містити:
заяву про участь у конкурсі, складену за встановленою формою (додаток 1);
опис заходу (проєкту, програми) та кошторис витрат, необхідних для виконання заходу (проєкту, програми), за встановленою формою (додаток 2). 
   Опис заходу (проєкту, програми) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) заходу (проєкту, програми), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) заходу (проєкту, програми) інші інститути громадянського суспільства, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) заходу (проєкту, програми).
   Обсяг виділених коштів у 2021 році для проведення означеного конкурсу становить 450 тис. грн.
  Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.
Пошук

Вгору