новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня, - Володимир Труш 27.01.2021
  В області врегулювали питання виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які надають соціальні послуги населенню.
   Це стосується установ, які мали бути передані у власність територіальних громад до 1 січня, однак поки цього не відбулося.
У перехідний період працівники терцентрів продовжували надавати допомогу найбільш вразливим категоріям населення. За це люди повинні отримати заробітну плату, заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.
   Сьогодні під час робочої поїздки у Чортківський район очільник області разом з головами територіальних громад  розробили алгоритм дій у вирішенні цього питання.
   - На нараді було відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня. За місяць, що минає, заробітна плата буде оплачуватися шляхом надання міжбюджетних трансфертів з ОТГ, в яких надаються ці послуги. Іншими словами, одна ОТГ бере на себе терцентр як юридичну особу, а дві ОТГ, які долучені до неї, надають трансферти для виплати заробітної плати працівникам цих установ, - повідомив Володимир Труш.
   За словами очільника області, розроблений механізм є хорошим прикладом співпраці між громадами. 
   - Керівники ОТГ показали своє розуміння того, якою важливою є робота територіальних центрів. Думаю, питання заробітної плати буде закрите вже до кінця тижня. Наразі у громадах тривають сесії, на яких будуть прийняті відповідні рішення, - зазначив Володимир Труш.
Пошук

Вгору