новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ПІДОПІЧНІ ГЕРІАТРИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ГОТУЮТЬ БОРЩОВІ ЗАПРАВКИ ДЛЯ БІЙЦІВ 11.02.2015
На Тернопільщині підопічні геріатричного відділення готують борщові заправки для бійців
 

Жінки геріатричного відділення Гусятинського територіального центру соціального обслуговування у м. Копичинці упаковують для бійців антитерористичної операції пакети з сухими овочами. 

З таких заготовок за десять хвилин можна зварити справжній український борщ. В один пакет входить висушений буряк, морква, цибуля, капуста,  часник, а також лавровий лист, зелень, сіль, цукор, спеції – все це продуктовий набір під назвою  - Борщ «Душевний» по-Копичинецьки.

Про ініціативу вони довідались з телебачення. 

4 лютого з ініціативи начальника Гусятинського районного підрозділу Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області   Степана Якубіва та за участі співробітників інспекції було організовано збір інгредієнтів, які необхідні для приготування  Борщу «Душевного» по-Копичинецьки.

З власних домогосподарств співробітники зібрали овочі та на загальну суму 1500 грн закупили на Гусятинськму ринку. Все це співробітники інспекції доставили для приготування  Борщу «Душевного» по-Копичинецьки. Готові «Борщі» передаються та в подальшому   будуть передаватись  бійцям антитерористичної операції, оскільки військові потребують нашої підтримки і турботи.

Валентина Павлова,  інспектор Гусятинського РП Гусятинського МВ КВІ управління ДПтС України в Тернопільській області.

Джерело http://www.vision.ternopil.ua/index.php/2014-03-08-15-47-49/zhyttia-mista/item/2304-na-ternopilshchyni-pidopichni-heriatrychnoho-viddilennia-hotuiut-borshchovi-zapravky-dlia-biitsiv


Пошук

Вгору