новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Питання бюджетної децентралізації, інформаційної політики та мобілізації обговорили під час селекторної наради 11.02.2015

На Тернопільщині прийняли понад 85% місцевих бюджетів. Про це повідомив виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак під час селекторної наради під керівництвом Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, яка відбулася 9 лютого.

«На Тернопільщині прийнято 539 бюджетів. Районні бюджети прийняті всі, залишилося затвердити лише бюджети міст районного значення, селищ та сіл», - констатував Іван Крисак.

Як повідомив заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський, по Україні завершенно формування 95 % бюджетів. Під час селекторної наради обговорили також впровадження змін до бюджетного та податкового законодавства, торкнулися і питань інформаційної політики.

За словами радника Голови Адміністрації Президента України Наталії Букевич,  представники центральної та регіональної влади повинні спілкуватися зі суспільством регулярно, професійно і єдиним голосом.


 

«Мета моя та моїх колег, щоб дебати які ведуться довкола державної політики здійснювалися професійно, із залученням експертів та представників громадянського суспільства,  – Зазначила Наталія Борисівна. – Влада повинна спілкуватися зі суспільством регулярно. Ми прагнемо працювати так, щоб в публічному просторі була єдина позиція влади з питань розвитку держави, реформ та інших ключових питань. Громадськість має чути відповіді на основні проблеми, які виникають, з доступними поясненнями».

Також Радник Голови Адміністрації Президента України додала, що важливою є політика інформаційного голосу на регіональному рівні.

«Ми прагнемо і будемо реалізовувати інформаційну політику, яка сприятиме розумінню суспільством спільної відповідальності за долю реформ, яка консолідує суспільство, незалежно від місця проживання, прогресивного розвитку країни», - наголосила Наталія Букевич.

Торкнулися під час селекторної наради і питань мобілізації. За словами Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, не усі області зуміли виконати завдання. Тернопільщина серед них. Рівень оповіщення у нашому регіоні складає 83%. По Україні оповіщено 93 % особового складу.

«Ви несете персональну відповідальність за виконання Указу Президента «Про часткову мобілізацію». Це перше завдання, яке стоїть перед нами. Якщо ми зараз не станемо на захист України  то захищати не буде кого», - наголосив Віталій Ковальчук.


Пошук

Вгору