новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету 20.02.2020
  Департамент соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.
   Організація та проведення конкурсу, проведення заходів учасниками конкурсу, моніторинг реалізації проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, затвердженого рішенням обласної ради від 04 червня 2019 року № 1400 „Про внесення змін і доповнень до рішення Тернопільської обласної ради від 4 січня 2016 року №32 „Про обласну комплексну програму соціальної підтримки малозахищених верств населення „Турбота” на 2016-2020 роки” (далі – Порядок). 
   Строки подання конкурсних пропозицій: 20 лютого - 20 березня 2020 року.
   Конкурсні пропозиції подаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, буд. 8, 2-й поверх, каб. № 235, департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління організації надання соціальних послуг, відділ надання допомоги пільговим категоріям населення) у друкованій та електронній формі на електронну адресу: chorn2@sobes-ter.qov.ua.
   Конкурсні пропозиції можуть подаватися обласними громадськими організаціями осіб з інвалідністю, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення про проведення конкурсу.
   Обласні громадські організації осіб з інвалідністю можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Для участі у конкурсі обласні громадські організації осіб з інвалідністю подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою і має містити:
  • заяву про участь у конкурсі, складену за встановленою формою (додаток 1);
  • опис заходу (проекту, програми) та кошторис витрат, необхідних для виконання заходу (проекту, програми), за встановленою формою (додаток 2). 
   Опис заходу (проекту, програми) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) заходу (проекту, програми), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) заходу (проекту, програми) інші інститути громадянського суспільства, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
  • листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) заходу (проекту, програми).
   Обсяг виділених коштів у 2020 році для проведення означеного конкурсу становить 250 тис. грн.
   Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

*У зв’язку із запровадженням 12 березня 2020 року в Україні карантинних заходів, проведення конкурсу відкладається до закінчення карантину

Додатки:
Скачать файл: dodatok-1.doc [30,5 Kb] (cкачиваний: 11)
Скачать файл: dodatok-2.doc [49,5 Kb] (cкачиваний: 10)Пошук

Вгору