новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський взяв участь у Форумі Мінсоцполітики, де розглядали питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб 10.12.2019
   10 грудня директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у Форумі з міграційного права, який проводився Міністерством соціальної політики України спільно із Організацією з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародною організацією з міграції, Офісом Ради Європи в Україні та Асоціацією правників України.
   На порядку денному було ряд дискусій, зокрема, про чинне законодавство з питань забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб. Про стан законодавчо-захищених прав і свобод, а також про недоліки та перспективи розвитку даного питання висловлювались заступник Міністра соціальної політики з питань євроінтеграції Сергій Ніжинський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець, радник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Руслан Калінін та керівниця Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні:и розробка тривалих рішень» Ганна Христова. 
   До слова, станом на 05.12.2019 в органах соціального захисту населення Тернопільської області перебуває на обліку 2152 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, з них: 894 – особи працездатного віку, 532 – діти, 591 – пенсіонери, 135 – особи з обмеженими фізичними можливостями. Всього обліковано 1386 сімей.
    За 10 місяців поточного року внутрішньо переміщеним особам здійснено виплат на суму 7,3 млн гривень (щомісячна адресна допомога, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг).
Пошук

Вгору