новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Вадим Боярський: Люди з особливими потребами захоплюють прикладом сили волі та наполегливості 03.12.2019
   З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Тернопільською обласною державною адміністрацією було розроблено та затверджено заходи, спрямовані на привернення уваги до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.
   Так, сьогодні директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський відвідав Петриківський дитячий будинок-інтернат. 
   «Кожна людина (дитина) з особливими потребами повинна розуміти, що вона, в першу чергу, є унікально-сильною особистістю, яка наперекір труднощам, зміцнюючи силу духу, бореться за активне соціальне життя. І саме це є прикладом незламності, мужності і величезної праці над собою для багатьох інших! 
   Тому, на обласному рівні при створенні умов для інтеграції у соціумі, особи з інвалідністю мають бути максимально до цього залучені, адже ніхто крім них не зможе це організувати краще.
   Хочу подякувати тим, хто причетний до будь-якої підтримки людей з інвалідністю. Разом завжди легше». – висловив свою прихильність Вадим Боярський.
   До слова, станом на 01.11.2019: в області є 32620 осіб з інвалідністю (в тому числі 290 осіб з інвалідністю, які брали участь в антитерористичній операції). 
   Державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю отримує 14769 осіб (виплачено допомоги на загальну суму 306,4 млн. гривень)
   В області на обліку перебуває 40810 осіб, яким встановлено статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них осіб з інвалідністю – 920 та 3 дітей з інвалідністю (забезпечено соціальні та компенсаційні виплати на суму 13 млн. гривень).
    9 осіб з інвалідністю отримали легкові автомобілі у якості гуманітарної допомоги від іноземних донорів. 
Виділено 137 путівок на санаторно курортне лікування даної категорії громадян.
    Дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю видано 20 941 направлень для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
   Установами та закладами системи соціального захисту населення області у 2019 році охоплено обслуговування 43427 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Соціальні послуги надаються 6 будинками – інтернатами, геріатричним пансіонатом, та 27 територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при яких функціонують 18 відділень стаціонарного догляду в яких проживає 418 осіб.
   Постійно проводиться робота з покращення умов проживання підопічних у стаціонарних установах області.      
   Центрами соціальної реабілітації дітей з інвалідністю забезпечується комплекс реабілітаційних заходів дітям з інвалідністю.
   Реабілітаційні послуги отримало 337 дітей з інвалідністю.

Пошук

Вгору