новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На Тернопільщині вшанують учасників бойових дій на території інших держав 04.02.2015

Про  підготовку до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на Тернопільщині йшлося 4 лютого на засіданні оргкомітету під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри.Як повідомив директор  департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації  Григорій Шергей, 15 лютого у Тернополі відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятного знаку в парку Національного Відродження. Такі ж заходи відбудуться у всіх районах області, де споруджені пам’ятники полеглим учасникам  бойових дій в Афганістані.


«11 лютого у ПК «Березіль» о 18 год відбудеться концерт гуртів «Долг» та «Інтерконтингент» за участю ветеранів війни в Афгіністані та воїнів-інтернаціоналістів, - зауважив Григорій Платонович. – Цього року це буде  благодійний концерт, зібрані кошти передамо на потреби воїнів АТО».


Як повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа, у закладах освіти області буде проведено лекції, тематичні круглі столи, зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані. Також у планах - відвідання молоддю постійно діючої експозиції «Війна в Афганістані» у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, кімнати-музею про історію Афганської війни у Тернопільському технічному ліцеї та музею Героя Радянського Союзу Ярослава Горошка в селі Борщівка Лановецького району.
Як повідомив директор департаменту соціального захисту Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський, учасники війни в Афганістані, які мешкають на Тернопільщині, отримають грошову допомогу. На це виділено кошти у сумі 10 000 гривень.

«Ми не маємо права забути Афганську війну, - зауважив заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. – Цього року ми відзначатимемо 26–ту річницю, відколи остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Ця сторінка української історії повинна назавжди стати нагадуванням, що найважливішою цінністю є людське життя, що ним ніхто не може розпоряджатися заради якихось політичних цілей. Тому ми маємо зробити все, щоб гідно відзначити в області День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, розділити біль втрат з рідними і близькими воїнів, які полягли на чужих землях».
За підсумками засідання Леонід Бицюра дав відповідні доручення працівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.


Уточнений список заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, буде опублікований на сайті згодом.

Пошук

Вгору