новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Вітання до Дня працівника соціальної сфери 31.10.2019
Шановні працівники соціальної сфери!
Дорогі колеги!
Щиросердечно вітаємо Вас із професійним святом – святом людей однієї з найблагородніших і найпочесніших професій на землі.
Від вашого професіоналізму, дорогі працівники соціальної сфери, вміння співчувати чужому болю, знаходити потрібні слова в складних життєвих ситуаціях іноді напряму залежать життя та здоров’я людей.
            Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою турботою самотніх людей похилого віку, людей з особливими потребами, пенсіонерів, піклуєтесь про сиріт, дітей з багатодітних і незаможних родин, допомагаєте молоді в професійному самовизначенні, в працевлаштуванні безробітних, відстоюєте трудові та соціальні права трудівників, організовуєте оздоровлення, забезпечуєте матеріальну підтримку в разі тимчасової втрати працездатності чи трудового каліцтва, опікуєте учасників АТО і їх родини та вимушено переселених людей.
Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою людей нашого Краю.
Прийміть, шановні працівники і ветерани соціальної сфери, щирі слова вдячності та великої поваги за вашу працю, яка стала вашою нелегкою, але щасливою долею, за чесне і сумлінне виконання своїх службових обов’язків.
Від усього серця зичимо, щоб Господь завжди оберігав і підтримував Вас в усіх справах, щедро даруючи міцне здоров’я, творчу наснагу, радість, благополуччя,  все необхідне для справжнього щастя Вам, Вашим рідним і близьким!
                                    Зі щирою повагою, шаною і вдячністю
Вадим Боярський,                                                            Роман Ящищак,
директор департаменту                                           голова обласної організації
соціального  захисту                                                профспілки працівників 
населення облдержадміністрації                                 соціальної сфери України
Пошук

Вгору