новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Благодійні фонди та громадські організації мають можливість виграти грант 30.10.2019
   Благодійні фонди та громадські організації мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя”. 
   Проект створено для підтримки благодійних фондів та громадських організацій України. В межах цього проекту фонд або організація має змогу виграти грант в таких номінаціях: 
- в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування; 
- в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби. Участь безкоштовна! 
5 вересня у Всесвітній День Благодійності відбулась прес-конференція з приводу старту цього соціального проекту. Ознайомитися можна за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk . 
   Для участі необхідно: 
1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково). 
2. Розмістити на сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/ (обов`язково). 
3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях). Взяти аплікаційні форми для проекту або “візитки” та ознайомитися детальніше з умовами проекту можна на сторінці проекту https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/
Пошук

Вгору