новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Дякую за приклад мудрості та працелюбності, - Вадим Боярський привітав підопічних геріатричного пансіонату 02.10.2019
   «Найбільше багатство людей поважного віку — досвід, мудрість та вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування», — такими словами 1 жовтня у Петриківському геріатричному пансіонаті директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський привітав підопічних закладу.
   З вітальним словом та святковим виступом також до пансіонату завітав хор «Союз Українок». «Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років», - висловлювали вдячність та повагу до людей похилого віку учасники хору.
   До слова, Петриківський геріатричний пансіонат працює з 1975 року. Розрахований на 185 ліжко-місць, на даний час в ньому проживає 178 громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, з них 9 внутрішньо переміщених осіб.
   Основним джерелом доповнення фінансування пансіонату є кошти із спеціального фонду, а саме: виробництво продукції підсобного господарства та кошти органів Пенсійного фонду для покращення матеріального становища,  а також харчування підопічних. 
   Підопічні пансіонату забезпечені чотирьохразовим харчуванням, одягом, взуттям, м’яким інвентарем.
   Пансіонат має автономне опалення, забезпечується питною водою з артезіанської свердловини, має пральню, харчоблок.
Підсобне  господарство має в своєму користуванні 4 га сільгоспугідь, свинарник. 
   У 2001 році було висаджено сад фруктових дерев.
   Крім цього, працює бібліотека та відділення краєзнавчого музею Тернопільського педагогічного університету. Студенти та члени різних благодійних організацій допомагають проводити святкування та різноманітні церемонії. Щотижня мешканці пансіонату мають змогу зустрічатися із священиком.
   У 1993 році в пансіонаті розгорнуто реабілітаційне відділення. Працює фізіотерапевтичний кабінет та кабінет лікувальної фізкультури.
   З метою економного використання енергоресурсів  пансіонат частково переведено на опалення з використанням альтернативних видів палива (використовується твердопаливний котел, який працює на відходах деревини та паливних брикетах).
   У вересні поточного року завершено будівництво адміністративного корпусу та переведено адмінперсонал пансіонату. У вивільнених приміщеннях планується реконструкція та відкриття відділення паліативної допомоги.
Пошук

Вгору