новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету 02.09.2019
Департамент соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.
Організація та проведення конкурсу, проведення заходів учасниками конкурсу, моніторинг реалізації проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, затвердженого рішенням обласної ради від 04 червня 2019 року № 1399 (далі – Порядок). 
Строки подання конкурсних пропозицій: 02 вересня - 01 жовтня 2019 року.
Конкурсні пропозиції подаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, буд. 8, 1-й поверх, каб. № 119, департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління організації надання соціальних послуг, відділ координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги) у друкованій та електронній формі на електронну адресу: soc_poslugi@sobes-ter.qov.ua.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися обласними громадськими організаціями ветеранів, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення про проведення конкурсу.
Обласні громадські організації ветеранів можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Для участі у конкурсі обласні громадські організації ветеранів подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою і має містити:
  • заяву про участь у конкурсі, складену за встановленою формою (додаток 1);
  • опис заходу (проекту, програми) та кошторис витрат, необхідних для виконання заходу (проекту, програми), за встановленою формою (додаток 2). 
Опис заходу (проекту, програми) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) заходу (проекту, програми), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) заходу (проекту, програми) інші інститути громадянського суспільства, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
  • листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) заходу (проекту, програми).
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.
ДОДАТКИ можна завантажити тут: Скачать файл: dodatki.doc [64 Kb] (cкачиваний: 14)

Пошук

Вгору