новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Участь у засіданні сесії обласної ради 29.01.2015

29 січня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у засіданні сесії обласної ради.

Після обговорення та внесення пропозицій депутати Тернопільської обласної ради проголосували за обласний бюджет на 2015 рік. За ухвалення основного фінансового документу краю проголосував 61 депутат.

Участь у засіданні сесії обласної ради

Як зазначив директор департаменту фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Скибиляк, загальний ресурс загального фонду місцевих бюджетів області у 2015 році становитиме 5,8 млрд гривень, тобто на 745 млн гривень більше, ніж у 2014 році. Ресурс обласного бюджету складає 2,7 млрд гривень, тобто збільшився на 190 млн гривень.

«Прогноз власних доходів обласного бюджету (без урахування трансфертів) становить 283,1 млн гривень, в тому числі по загальному фонду 212 млн гривень, спеціальному – 71,1 млн гривень, - констатував Степан Скибиляк. – Основними джерелами доходів загального фонду обласного бюджету є: податок на доходи фізичних осіб, він становить 140,4 млн гривень; податок на прибуток підприємств – 46,7 млн гривень; рентна плата за спеціальне використання природних ресурсів – 6,4 млн гривень; екологічний податок – 3,5 млн гривень; плата за надання адміністративних послуг – 14,2 млн гривень».

Участь у засіданні сесії обласної ради 

За словами директора департаменту фінансів, починаючи з 2015 року, за рахунок цільових субвенцій буде здійснюватись фінансування всіх типів загальноосвітніх навчальних закладів, включаючи загальноосвітні школи-інтернати для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, (на це в цілому по області передбачено 1,3 млрд гривень, по обласному бюджету – 105,8 млн гривень); видатки на виконання державного замовлення з підготовки робітничих кадрів (по обласному бюджету – 184,7 млн гривень); видатки на всі види медичної допомоги (в цілому по області – 1,1 млрд гривень, по обласному бюджету – 462 млн гривень).

«Мінімальна заробітна плата з 1 січня становитиме 1218 гривень, з 1 грудня – 1378 гривень на місяць та посадовий оклад (тарифна ставка) працівника першого тарифного розряду з 1 січня – 852 гривні, а з 1 грудня – 1012 гривень на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів та індексації заробітної плати», - констатував Степан Скибиляк.

Виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак наголосив, що, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, фінансування деяких галузей довелось зменшити.

Участь у засіданні сесії обласної ради 

«В часі воєнних дій ми повинні свідомо перейти в режим економії коштів, продовжив Іван Богданович. – Разом з тим, формуючи бюджет, ми намагалися розприділити кошти так, щоби всі галузі області працювали у нормальному режимі».Пошук

Вгору