новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Участь у засіданні обласної комісії 30.01.2015

Директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь у нараді міжвідомчої робочої групи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій яка відбулася 29 січня у режимі селекторного зв'язку під керівництвом заступника голови Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Голови ДСНС України Сергія Бочковського.

Участь у засіданні обласної комісії 

Участь у ній взяли заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, начальник управління ДСНС у Тернопільській області Віктор Маслей, начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Євген Лукавий.

На нараді розглянули питання координації дій представників міліції, медичних служб, рятувальників, забезпеченість їх необхідними засобами та заслухали звіти регіонів про готовність до дій в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

Доповідаючи про стан справ у Тернопільській області, Леонід Бицюра наголосив, що виконання заходів режиму підвищеної готовності знаходиться під контролем обласної державної адміністрації.

Він акцентував увагу на інформації, що стосується інвентаризації захисних споруд, навчання населення правилам поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, забезпечення оповіщення про можливі загрози.
«Впродовж 2014 року було заборонено проведення перевірок захисних укриттів, тому зараз у якомога коротші терміни ми маємо провести перевірку всіх сховищ і вжити відповідних заходів до приведення їх у належний стан, - зазначив Леонід Бицюра. – Не менш важливим для нас є максимальне інформування населення про дії в умовах надзвичайних ситуацій. Зокрема, плануємо створити Центр інформування населення на базі обласної державної адміністрації».

Нагадаємо, 26 січня Уряд України прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей, режиму підвищеної готовності на всій території України та створення Державної комісії з надзвичайних ситуацій.


Пошук

Вгору