новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


З 1 жовтня пільги на оплату житлово-комунальних послуг будуть нараховуватись у грошовій формі 14.05.2019
  Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 ,,Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.
   Розрахунки суми пільг будуть проводитися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, тому передбачено внесення до ЄДАРП інформації про педагогічних, медичних, фармацевтичних працівників, працівників бібліотек, музеїв, спеціалістів із захисту рослин та працівників культури у сільській місцевості і селищах міського типу, які мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, в яких вони працюють.
   Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.
   Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ ,,Ощадбанк” аналогічно грошовій формі надання житлових субсидій.
   За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ ,,Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.
   Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.
Пошук

Вгору