новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


В ОДА працюють над питанням погашення заборгованості із заробітної плати 29.03.2019
   28 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Вонса відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Одним з нагальних питань, які розглядалися на комісії, було питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках області, зокрема: ДП «Тернопільський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» та його філії, ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», ВАТ «ТО «Текстерно», Тернопільський УВП Львівського УВО УТОС, ТДНТП «Промінь» та інші.
   Про стан справ на підприємствах та план погашення заборгованості із заробітної плати поінформували їх керівники.
Заступник голови облдержадміністрації Ігор Вонс підвів підсумки обговорених питань і надав відповідні доручення, в тому числі про вжиття заходів для погашення боргів в найкоротший термін.
    «У час коли в країні існує дефіцит робочої сили, потрібно боротись за трудовий ресурс та бути конкурентоспроможним у своїй галузі. Тому, само-собою, заборгованості із виплати заробітної плати бути не має», - зазначив Ігор Вонс.

Пошук

Вгору