новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Жителі Тернопільщини, постраждалі внаслідок подій на Майдані, отримали разову грошову допомогу 19.02.2018
   Виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р, проведено у Тернопільській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №14. Разову грошову компенсацію також надано особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях. Виплати здійснені за рахунок коштів державного бюджету 64 особам на загальну суму 16 млн. 726 тис. 750 гривень.

   Разову грошову допомогу отримали:
- 5 членів сімей загиблих осіб (на загальну суму 1 млн. 493 тис. гривень);
- 10 осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження (на загальну суму 3 млн. 454 тис. 300 гривень);
- 24 особи, які отримали тілесні ушкодження середньої важкості, (на загальну суму 8 млн. 349 тис. 450 гривень);
- 25 осіб, які отримали легкі тілесні ушкодження (на загальну суму 3 млн. 430 тис. гривень).
   Допомога виплачувалася в розмірі, передбаченому статтею 4 Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей», з урахуванням раніше виплачених сум коштів у попередніх роках до актів Кабінету Міністрів України:
- у зв’язку із смертю члена сім’ї, який брав участь у масових акціях громадського протесту, за умови, що смерть безпосередньо пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту - 1 млн. гривень;
- у зв’язку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень учаснику масових акцій громадського протесту - 700 тис. гривень;
- у зв’язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості учаснику масових акцій громадського протесту - 500 тис. гривень;
- у зв’язку з нанесенням легких тілесних ушкоджень, побоїв, мордувань учаснику масових акцій громадського протесту - 200 тис. гривень.
Пошук

Вгору